Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Podczas wizyty w ZAZ-ie była okazja zapoznania się z historią powstania zakładu, przedmiotem działalności, formami pomocy, aktywizacją zawodową oraz źródłami finansowania.

Po wprowadzeniuw w tematykę funkcjonowania ZAZ – u, przybyli zwiedzili zakład, gdzie zobaczyli jak odbywa się praca osób niepełnosprawnych na poszczególnych stanowiskach. Jedną z atrakcji dla gości było maglowanie pościeli. Sami mogli więc ocenić stopień trudności powierzonych zadań, które na co dzień wykonują osoby niepełnosprawne.

Spotkanie zakończyło się miłym akcentem – prezentacją multimedialną przedstawiającą działalność rehabilitacyjno- społeczną  Zakładu Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim.

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel./fax: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni Lipiec - Sierpień:
Poniedziałek - Piątek: 07:00 do 15:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Tomasz Schmidt
tel. +48 535 254 520