Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody. Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.
Wszystko dla Państwa i Państwa domowników bądź firmy! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Informujęmy, że 19 czerwca 2017 r. podpisaliśmy pierwszą w woj. śląskim umowę sublicencyjną na przyznanie znaku „Zakup prospołeczny”.

Certyfikat otrzymał Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych z Wodzisławia Śląskiego (ul. Wałowa 30, 44-300 Wodzisław Śląski) na usługi: pranie wodne z barierą higieniczną,  maglowanie i prasowanie, pranie wodne systemem LAGOON – wet cleaning. 
 
 
logo
 
 
Uroczyste wręczenie certyfikatu i podpisanie umowy miało miejsce 19 czerwca 2017 r. podczas konferencji pt. „Narzędzia i instrumenty budowania wizerunku podmiotów ekonomii społecznej w przestrzeni publicznej”, objętej Honorowym Patronatem JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Konferencja inaugurowała Tydzień Ekonomii Społecznej w województwie śląskim organizowany przez ROPS Województwa Śląskiego we współpracy z różnymi partnerami.
Certyfikat odebrał Dyrektor ZAZ – Dezyderiusz Szwagrzak, a wręczali go Dyrektor ROPS – Bożena Borowiec wraz członkami Śląskiej Kapituły Certyfikującej, na czele z jej przewodniczącą – dr Martyną Wronką-Pośpiech.
 
Krótka relacja i zdjęcia z konferencji znajdują się na stronie ROPS: https://es.rops-katowice.pl/relacja-z-konferencji-inaugurujacej-tydzien-ekonomii-spolecznej/

 

 

Zakład Aktywności Zawodowej

Pierzemy, maglujemy i prasujemy – wszystko dla Państwa wygody.

Przyjmujemy bieliznę pościelową, obrusy, ręczniki, ścierki, koszule i inny asortyment, który może zostać wyprany w pralni wodnej.

Dane adresowe

 

Zakład Aktywności Zawodowej
Zakład Usług Pralniczych
ul. Wałowa 30,
44-300 Wodzisław Śląski
tel./fax: 32 454 60 13

Godziny Otwarcia Pralni Lipiec - Sierpień:
Poniedziałek - Piątek: 07:00 do 15:00

 

Kontakt

 

Dyrektor
Dezyderiusz Szwagrzak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Łukasz Krzystała
e-maiła Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer tel. 608 320 901

Kierowca
Tomasz Schmidt
tel. +48 535 254 520